Na początku wpisu dla osób niewtajemniczonych wytłumaczę, czym tak w ogóle jest dron. Dron jest niczym innym jak latającym obiektem bezzałogowym sterowanym drogą radiową przez operatora. Dron, który może być wykorzystany w waszym filmie weselnym, powinien być wyposażony w nagrywające urządzenie optyczne. Ogromną zaletą drona jest możliwość, uzyskania przepięknych ujęć z powietrza z miejsc niedostępnych dla kamerzysty weselnego. Film ślubny z wykorzystaniem ujęć nagrywanych dronem nabiera profesjonalnego i efektownego charakteru. Przepiękne krajobrazy, rozległe panoramy oraz zapierające dech w piersiach widowiskowe zbliżenia mogą zostać wykorzystane w waszym filmie, dzięki czemu reportaż z waszego wesela stanie się jeszcze milszy dla oka.

Ujęcia weselne z drona na śląsku

Ujęcia z drona jako dodatkowy element filmu weselnego.

Podczas wesela istnieje wiele momentów, w którym można wykorzystać możliwości tego sprzętu. Przede wszystkim chodzi tu głównie o ceremonie odbywane na zewnątrz budynków. Wideoweselne.pl wykorzystuje drona między innymi do następujących ujęć:
-ujęcie przedstawiające wszystkich zgromadzonych gości,
-pokazanie miejsc, w których mieszkają młodzi, ujęcia te nagrywane są w momencie błogosławieństw,
-wyjście/wejście młodych do domów rodzinnych,
-przedstawienie kościoła, w którym odbywa się ceremonia,
-przedstawienie miejsca, w którym odbywa się uroczysta impreza weselna,
-droga lub podjazd pary młodej pod kościół/salę weselną,
-moment, gdy para młoda wychodzi z kościoła, a większość gości posypuje ich ryżem lub symbolicznymi monetami,
-życzenia,
-wszelkie elementy zaślubin odbywające się na świeżym powietrzu,
przepiękne ujęcia podczas plenerów które ukażą wspaniałość natury otaczającej Was oraz wiele innych sytuacji, które wcześniej zaplanujecie.

Unikalna oferta Wideoweselne.pl

Wiele osób zastanawia się, czy dodatkowa opłata za wynajęcie drona jest opłacalna. Odpowiedz na to pytanie, jest jednoznaczna — warto. Nawet gdyby był on wykorzystany tylko do paru ujęć, nadaje on filmowi atrakcyjną i niepowtarzalną formę, dodaje dynamiki oraz sprawia, że spektakularne ujęcia nagrane w dniu wesela sprawiają, że teledysk ślubny wygląda jak produkcja filmowa. Ujęcia z drona dla nas są bardzo ważne, dlatego zamieściliśmy tę usługę w każdym pakiecie. Dbamy o ty by każda produkcja spod naszej ręki, była profesjonalna, a efekt końcowy zachwycał każdego widza.