Na przestrzeni kilku ostatnich lat da się zaobserwować trend dotyczący teledysków ślubnych. Tradycyjne montaże weselne odchodzą na drugi plan, a uwagę skupiają pięknie zmontowane, pełne emocji kilkuminutowe montaże w formie teledysku. Dłuższe formy para młoda zostawia dla siebie, a te krótsze widea często zamieszczają na swoje profile w mediach społecznościowych, po to, by pokazać swoim bliskim film warty ich uwagi

Teledysk Ślubny – niezapomniana pamiątka.

Teledysk ślubny to nowoczesna forma upamiętniania tego najważniejszego dnia w życiu młodej pary. Wbrew pozorom na stworzenie pięknego teledysku ślubnego montażysta musi poświęcić sporo czasu. Krótkie montaże weselne wymagają selekcji materiału trwającego 10 godzin i skondensowanie najpiękniejszych momentów w kilkuminutowy filmik oddający czar najważniejszych momentów z tamtego dnia.

Oryginalny scenariusz.

Do stworzenia wymarzonego teledysku ślubnego potrzeba otwartej na wasze propozycje ekipy filmowej, która sprosta Waszym wymaganiom. Przed nakręceniem takiego klipu para młoda powinna przedyskutować z wcześniej wybranym kamerzystą weselnym pomysł i całą koncepcję teledysku. Dopracowany scenariusz to połowa sukcesu. Profesjonalny kamerzysta ślubny powinien wysłuchać waszych pomysłów, ocenić czy jest w stanie je zrealizować oraz zaproponować swoje rozwiązania. Z pewnością razem stworzycie coś oryginalnego, a osoby oglądające klip będą zachwycone efektem końcowym.

 

Teledysk ślubny jaki podkład muzyczny wybrać?

Po opracowaniu wstępnego planu przebiegu klipu czas na wybór odpowiedniej muzyki. Z doświadczenia wiemy, że para młoda ma przeważnie swoją piosenkę, która kojarzy im się z najpiękniejszymi wspólnymi chwilami i to właśnie ona staje się podkładem w teledysku. Nasi specjaliści odpowiedzialni są za idealne skomponowanie dźwięku z obrazem. Profesjonalny montaż to podstawa wspaniałego teledysku. Dlatego warto zadbać o to, by wybrany przez Was zespół był wykwalifikowany, a ich wcześniejsze produkcje trafiały w wasz gust. Montaż teledysku ślubnego to kawał pracy, dlatego trzeba pamiętać o tym, że nie powstanie on z dnia na dzień. Czasem warto poczekać te dwa tygodnie dłużej i być w pełni zadowolony z usługi niż odczuwać niedosyt.

Zaplecze sprzętowe kamerzysty weselnego.

Przed podpisaniem umowy warto zapytać kamerzysty, jakim sprzętem dysponuje. Jeżeli waszym marzeniem są piękne nagrania z góry, pokazujące otaczające was wspaniałe krajobrazy koniecznie zapytajcie o drona. Podstawowym sprzętem, który powinien posiadać profesjonalny kamerzysta weselny, jest kamera, aparat lustrzany lub bezlusterkowiec ze stabilizacją w postaci gimballaflycama lub slidera.
Filmowanie Bielsko-Biała
Foto: Alan Kurc

Teledysk ślubny – strzał w dziesiątkę.

 

Jeżeli tak jak my uważacie, że wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu to bez zastanowienia zdecydujcie się na wybór teledysku ślubnego. Jest to piękna forma przedstawienia tak ważnego dnia w sposób oryginalny. Wasi najbliżsi na pewno będą pozytywnie zaskoczeni, nowoczesną formą a wy spełnicie swoje marzenie. Każdy pragnie efektu WOW, który ciężko osiągnąć długim dwugodzinnym montażem. Ten format to najlepszy wybór. W wideoweselne.pl stawiamy na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i z chęcią stworzymy coś niestandardowego.